מטפלים לאתר.jpg

20:00-22:30

און-ליין

1

05.04.2020

מפגשים

יום ראשון

מפגש המשך

למסיימי סדנאות בלבד

היי חברים יקרים. בסיומה של כל סדנא אני מקפיד לציין שאני תמיד כאן עבורכם, שאתם לא לבד בהמשך הדרך ושאני רשת הביטחון שלכם בהמשך התהליך. לאורך השנים חלקכם השתמש בשירות הזה שהוא ללא תשלום והתקשר אלי להתייעצויות. לפעמים שיחה של עשר דקות עושה הבדל כל כך משמעותי ואני תמיד שמח על כך. מתי זה קורה שמתקשרים אלי? בדרך כלל כשיש שינוי בחיים כמו לידה, שינוי עבודה, מעבר דירה , חלילה מוות וכד'. בקיצור - כשמשהו בחיים יוצא מהשגרה.

 

לאחרונה, הקורונה הביאה איתה שינוי שגרה מאד משמעותי ואיתו גם הצורך בתמיכה רגשית. ולכן, לאור פניות של חלק מכם, החלטתי להתחיל ולקיים מפגשי המשך אחת לתקופה. מקום שבו תוכלו לשתף, לפרוק, להבין ולהמשיך לצמוח. הוא לא מחליף את ההתייעצות האישית שתמיד פתוחה בפניכם. הוא מגיע ככלי נוסף. כמי שסיימו את הסדנא לניהול כעס, אתם בוודאי יודעים ומכירים בעוצמתה של הקבוצה. 

המפגש פתוח לכל מסיימי הסדנאות ולמרות שאולי תרצו להפגש רק עם אלו שאתם מכירים מהסדנא שלכם, דווקא לפגוש אנשים נוספים שהגיעו ככעסנים כמוכם, יכול לפתוח לכם הבנות חדשות. זכרו שאלו אנשים נורמטיביים כמוכם שהגיעו לסדנא בדיוק מאותה הסיבה ושהם מכירים את כל הכלים וההבנות שלמדנו ותרגלנו יחד.

הקורונה הביאה איתה גם כלי חדש והוא מפגשי און-ליין. כל הסדנאות עברו לשם כרגע וזה עובד נהדר!
אם יש בכם חשש מכך שזה מתקיים באון ליין אנא לחצו כאן וצפו בסרטון הזה שהכנתי לצורך כך.

המפגש הקרוב יתקיים ביום ראשון 5/4/2020 בין השעות 20:00-22:30 ועלותו 110 ש"ח בלבד. מצטרפים? אשמח לפגוש אתכם!

על המפגשים באון ליין

 

למידע נוסף התקשרו אלי 052-4593957