חיפוש

אבל אני מתפרץ בשניות!


הפעם אני רוצה להיעזר בסרטון הוידאו הקצר. רואים בו אדם שיושב המחשב בעבודה ואז פתאום ללא התראה מתפרץ על המחשב וזורק אותו לעזאזל. איך זה קורה כל כך מהר ואיך אפשר לשלוט על משהו שמתרחש כל כך במהירות? אתחיל מהמסקנה של המאמר הזה: ההתפרצות היא סופו של תהליך שנבנה שם הרבה קודם...

הכל עובד נגדי היום

דמיינו את הסיטואציה הבאה: הייתם אצל הרופא עם הילד. אתם מתחילים את היום שלכם באיחור ואתם לחוצים להספיק כמה דברים במהירות. להדביק את הפער שנוצר בגלל האיחור שלכם. אתם מתחילים לעבוד ואז דברים נתקעים לכם. המחשב לא עובד כמו שצריך, איזה דו"ח שהייתם צריכים לקבל לא הגיע מהמחלקה ונראה לכם שכל מה שאתם עושים לא הולך. כאילו הכל עובד נגדכם היום. עכשיו מגיע המנהל שלכם ומבקש משהו דחוף ומוסיף שמן למדורת הלחץ שלכם. טוב אולי נשתה קפה ונעשה איזה אתחול לבוקר הזה? ואז את מגלים שבדיוק נגמר החלב במקרר. נו באמת!!!!!!!!!!!!

אקדח טעון

ברגע זה אתם כבר כמו אקדח טעון. מספיק שמישהו עכשיו יבוא אליכם עם איזה עניין קטן ואתם יכולים להתפרץ נכון? אולי כבר תתפרצו על המקרר או מכונת הקפה ואם זה לא יקרה בעבודה, כי שם יכולות להיות השלכות להתפרצות, אז זה יאגר כל היום ובדרך הביתה זה יכול לצאת בכביש על איזה אידיוט שלא נוהג כמו שצריך או כשתגיעו הביתה, זה יצא על הילדים או בני הזוג. על משהו קטן תהיה התפרצות גדולה. הילד ישפוך איזו כוס מים על הרצפה ואז הכל, אבל הכל, ישתחרר החוצה. כל התסכול, הלחץ וההרגשה שהכל עובד נגדי יצא החוצה על הילד שסך הכל לא שם לב לכוס.

זה לא